• 1 z 2
 

Balanční hra - kočky

 

Ručně vyráběná dřevěná hračka vhodná děti všech věkových kategorií.

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kategorie Hračky
Položka byla vyprodána...
 

V jedné nejmenované malebné jihočeské vesničce je zase pořádně rušno! Paní učitelka kočka Kačka vyrazila na procházku s rozdováděnými koťaty. Jenže jak je všechny uhlídat? Koťata chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Kačce hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. :-)

------------------------------------------------------------------------

Kočka a devět malých koťátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku. Všechna koťátka lze vložit do velké kočky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná koťata!

Fantazii se meze nekladou, a proto Vaše děti kočičky určitě využijí i při hraní s různými stavebnicemi, doplňky a nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Využít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Kočky jsou nabarvené, jedno kotě je přírodní - bez povrchové úpravy. Barvy mají atesty pro použití na hračky a jsou tedy zdravotně nezávadné.

Obroušeno tak, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, boky jsou ponechány trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět koťata na sebe a moc to neklouzalo.

Rozměr kočky je 10,5 x 10,5 x 1,8 cm, kotě je velké přibližně 4 x 4 x 1,8 cm.

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.