Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Balanční hra - medvědi

 

Ručně vyráběná dřevěná hračka vhodná děti všech věkových kategorií.

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kategorie Hračky
Položka byla vyprodána...
 

Na arktických pláních severního Grónska je zase pořádně rušno! Paní učitelka medvědice Maruška vyrazila na procházku s rozdováděnými medvíďaty. Jenže jak je všechny uhlídat? Méďové chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Marušce hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. :-)

Lední medvědice a devět malých medvíďat - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. Všechny medvíďata je možné vložit do velkého medvěda. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné medvídky!

Fantazii se meze nekladou, a proto Vaše děti medvědy určitě využijí i při hraní s různými stavebnicemi, doplňky a nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Využít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Na medvědy jsme použili speciální pastelové odstíny, které jsme si sami namíchali. Barvy mají atesty pro použití na hračky a jsou tedy zdravotně nezávadné.

Rozměr ledního medvěda je cca 14 x 8 x 1,8 cm, medvíďata jsou velká přibližně 6 x 3 x 1,8 cm.

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.