Tip Pro děti Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Kolíková vkládačka - Tyranosaurus Rex

 

Kolíková vkládačka ve tvaru Tyranosaura Rexe.

Dostupnost Momentálně nedostupné
580 Kč
Kategorie Hračky
Položka byla vyprodána...
 

"Tuto kolíkovku jsme si nechali vyrobit prvně pro Vašíka na Vánoce. Protože je opravdu šikovný, vybrali jsme barvy, které jsou si velmi podobné. Je to tedy kolíkovka vyšší obtížnosti, některé barvy správně nezařadila ani babička :). A protože se s ní opravdu doma zabavíme, rádi ji nyní nabízíme i pro Vás."

Kolíková vkládačka je zábavná hračka pro malé i větší děti. Základním principem je zandavání kolíčků podle barev, v přiloženém návodu ale najdete 9 dalších tipů na využití. Hračka je tak mnohem univerzálnější, než se na první pohled zdá.

Kolíkovka zabaví děti na cestách i doma a nutí je k soustředění a dokončení rozdělané činnosti. Z různých výstav a trhů i od vlastních dětí máme zkušenost, že děti prostě neodejdou od vkládačky, dokud ji celou nezaplní. Pak stačí výrobek otočit, kolíky se vysypou a může se začít znovu.

Hračka bez kolíků je využitelná i jako doplněk k různým stavebnicím nebo k samostatné hře.

Kolíkovka je vhodná pro děti od tří let (obsahuje malé části). Pod dozorem dospělé osoby zvládnou kolíky vyndat a nandat i mladší děti.

Obsah balení:

- dřevěná vkládačka
- barevné kolíky (od každé barvy vždy jeden náhradní)
- návod s 10 tipy na využití

Baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: cca 20 x 11,5 x 1,8 cm, kolíky 3 x 0,6 cm

Povrchová úprava: kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.