Bioaktivní směs olejů IMUNITA pro starší děti a dospělé

 

Bioaktivní směs olejů pro podporu správné funkce imunitního systému a prevence onemocnění dýchacích cest.

Dostupnost Momentálně nedostupné
335 Kč
Kategorie Moje dítě
Položka byla vyprodána...
 

Směs olejů na podporu správné funkce imunitního systému vhodná pro děti od 6 let a dospělé. Posílí tělo proti nemocem dýchacích cest a chrání před choroboplodnými zárodky jako jsou bakterie, viry či houby. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje.

Použití:

  • 3-4 kapky směsi vmasírujte do hrudi a horní části zad 3krát denně. Opakujte po dobu 1-3 týdnů.

Pozor: Na doporučení aromaterapeutů radíme směs smíchat alespoň s několika kapkami nosného oleje či masti (třeba jen v dlani) a až posléze nanést na pokožku. Přičemž platí, že čím citlivější jste, tím větší množství nosného oleje použijete.

Pokud jste alergičtí na některou složku ve směsi, produkt nedoporučujeme používat.
 

Esenciální oleje účinkují na organismus dvěma způsoby, buď přes kůži nebo vdechování. Při aplikaci přípravků You & Oil řady KI doporučujeme stimulovat jednotlivé pulsní body těla dotekem a jemným třením. Každý pulsní bod totiž označuje specifický shluk krevních cév, které pomáhají šířit účinné látky dál do těla.

Balení vystačí na opravdu dlouhou dobu, protože každá kapka olejové směsi v sobě koncentruje vysoké množství účinných látek.

Složení: Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Satureia Montana Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citral*

*=z přírodních éterických olejů

Objem: 5 ml

Výrobce: You & Oil, Litva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: