Pro děti Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Raw manukový med

 

Král medů s měřitelným antibakteriálním účinkem.

Dostupnost Skladem (3 ks)
349 Kč
   
Kategorie Moje dítě
 

"Manukový med je výjimečný druh medu, po kterém Lucka dlouho toužila. Když dorazila první zásilka, bolelo ji zrovna hodně v krku. Dva dny cucala manukové pastilky a jedla med po lžičkách a bolest úplně vymizela. Velmi doporučujeme všem, kteří mají rádi výjimečné produkty se skutečnými účinky na lidské zdraví."

Manukový med pochází z nektaru květů stromu Balbínu Metlatého. Původně tento strom Maorové, původní obyvatelé Nového Zélandu, nazývali Manuka. Manuka květe jen velmi krátce během letních měsíců a navíc pouze pokud jsou příznivé podmínky. Co dělá opylování manukových keřů ještě obtížnější, je fakt, že Manuka má květy otevřené jen zhruba dvanáct dní. Pokud se do této doby netrefíte, Manuku zkrátka nemáte. Posledním faktem ztěžujícím sklizeň, je odlehlost samotných úlů.

Manuka je velmi významná v boji proti různým virům a bakteriím. Tento konkrétní med má díky testování prokázaný obsah pozoruhodných přírodních látek, které ho odlišují od jakéhokoli jiného medu na světě. Manukový med Steens je testován na pravost podle striktních novozélandských státních standardů a na čistotu podle UMF a MGO standardů. Je unikátní díky neopakovatelnému obsahu účinných složek a také díky náročnosti jeho získávání.

Med má certifikaci pravosti a obsahu účinných látek MGO 83+. V medu zůstává včelí chléb (perga) a pyl.

Chuť medu je kořeněná a lehce mátová.

Nejlepší je med na lačný žaludek, buď jen tak na lžičku (ne kovovou) nebo s vlažným nápojem (čajem, mlékem), nikdy ne s horkým nápojem! Žádný med není určen pro děti mladší jednoho roku!

RAW manukový med - 250 g

Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.

Výrobce: malá rodinná včelařská firma Steens, Nový Zéland

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.