Vzácná mletá mořská sůl z Utahu 1 kg

Sůl z Utahu bez mikroplastů a jiných nečistot.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
459 Kč
Vzácná mletá mořská sůl z Utahu 1 kg
Sůl
Tip

"Tato sůl je velmi vhodná pro první solení dětského jídla a také pro podporu zdravého způsobu života celé rodiny. Už nepoužíváme jinou. "

NOVINKA! A PŘECI STARÁ ZNÁMÁ... REAL SALT™ je AMERICA'S PINK SALT™ - naše milovaná pravěká mořská sůl je stále těžena v Utahu v Redmondu, ale ve VB se obléká do evropského kabátku.

Redmondská sůl (RealtSalt™) je nerafinovaná sůl bez přidaného jódu, bez mikroplastů a jiných příměsí. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující minerální látky (60 a více). Byla vytěžena z jednoho ze dvou nejstarších přírodních zdrojů na zemi - ze starověkého Sundance moře. Moře se kdysi nacházelo na obrovském území dnešního Utahu.

Redmondská sůl je nejprodávanější mořskou solí v USA. Je Držitelka Zlaté Medaile Amerického Kuchařského Institutu za „Nejchutnější přírodní sůl“. Její stáří je geology odhadováno na 250 miliónů let. Sůl je pravidelně testována nezávislými ústavy v USA.

Je vhodná na běžné stolní vaření a solení.

Jaký je rozdíl mezi klasickou stolní solí a Redmondskou solí?

Mnoho stolních solí obsahuje protispékavé látky a dokonce i dextrózu (škrobový cukr). Jiné soli prošly tepelným zpracováním a byly zbaveny přirozeného obsahu minerálů a stopových prvků. Sůl značky Real Salt™ je bohatá na přírodní minerály a má plnou chuť s lehkým sladkým nádechem.

Váha: 1 kg

Výrobce: Redmond Trading Company, Utah, USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Pudrová sůl
Tip
309 Kč

Pudrově mletá sůl z Utahu bez mikroplastů a...

3147
Sůl 6 g
Tip Pro děti
od 10 Kč

Sůl z Utahu bez mikroplastů a jiných nečistot.

3144/6 G