Hovězí mix orgánů v BIO grass-fed kvalitě

Směs orgánů z krav krmených trávou v bio kvalitě.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 100 Kč
Hovězí mix orgánů v BIO grass-fed kvalitě
orgány
Novinka Tip

Zajímavý doplněk stravy pro všechny, kteří hledají zdroj vitamínů, minerálů a enzymů v bio kvalitě. Orgány zvířat krmených trávou jsou totiž jedním z nejbohatších zdrojů, které můžeme přijímat.

Mají širší nutriční profil a vyšší koncentraci kombinovaných vitamínů, minerálů a enzymů než většina jiných potravina na světě. To vše navíc ve velmi biologicky dostupné formě, kterou tělo snadno vstřebá.

Produkty jsou 100% lyofilizované, což na rozdíl od tradičního sušení teplem zachovává důležité vitamíny, minerály a kofaktory citlivé na teplo, které dělají z orgánového masa úžasnou superpotravinu, kterou skutečně je. Orgánový mix je zcela bez plniv a přísad, jako jsou protispékavá činidla, pojiva a křemičitan hořečnatý.

Všechny farmy dodávající suroviny pro Nordic Kings podstupují každoroční kontroly, aby bylo zajištěno, že zvířata jsou zdravá a žijí v souladu s přísnými zákony KRAV o dobrých životních podmínkách zvířat. Kromě toho všechna zvířata jedí pouze 100% trávu a bylinky a všechny farmy byly pečlivě vybírány. V měsících, kdy se zvířata nemohou spásat čerstvou trávou a bylinkami, jsou krmena fermentovanou pastvinou (siláží), která je vyrobena zcela přirozeným fermentačním procesem, který provádějí mikroskopické organismy v samotné trávě.

Doporučené dávkování: 6 kapslí denně

Balení: 180 kapslí 

Složení v jedné denní dávce:

Švédské hovězí orgány krmené trávou (organické) ** cca. 2700 mg

Játra: 900 MG **

Ledviny: 900 MG**

Srdce: 900 MG **

** = Bio složka

* = Denní referenční příjem dosud nebyl stanoven.

Výrobce: Nordic Kings Supplements, Švédsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: