Tip Efekt lupa
 

Krill olej pro dospělé - balení na 3 měsíce

 

Mořský olej z korýše krunýřovky, který účinně a synergicky kombinuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny důležité pro celkové zdraví nervové soustavy a celého organismu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
2 299 Kč
   
Kategorie Přírodní doplňky stravy
 

Krill olej je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin. Jde o olej z korýše krunýřovky, který je loven v hlubokých antarktických mořích. Obsahuje kvalitní zdroj omega 3 mastných kyselin v kapslích, které redukují oxidační potenciál a prodlužují trvanlivost.

Krill je vhodnější alternativou rybího oleje, neboť není náchylný na kontaminaci těžkými kovy. Krill se totiž živí fytoplanktonem, nikoliv kontaminovanými rybami.

Jak pomáhá olej z krilu?
  • Stimuluje růst neuronů a posiluje synapse - spojení mezi jednotlivými mozkovými buňkami.
  • Podporuje optimální hladinu dopaminu v mozku, čímž podporuje koncentraci a klid ve stresových situacích. Dopamin je neurotransmiter podporující motorický vývoj a soustředění, jenž také hraje důležitou roli při mnoha složitých mozkových procesech.
  • Chrání činnost mozku tím, že podporuje optimální funkci glutamátu. Glutamát a kyselina gama-aminomáselná jsou považovány za tahouny neurotransmiterů v mozku.
  • Chrání všechny buňky v těle.
  • Podporuje optimální zdraví krevních lipidů (tuků).

Složení – ve dvou tobolkách

Kril olej - 1000mg
Fosfolipidy - 400mg
EPA (omega3) - 120mg
DHA (omega3) - 55mg
Astaxantin BIO - 2mg
Tuk celkem - 1g
Cholesterol - 10mg

Složení: Kapsle (želatina z ryby Tilapia), BIO olivový olej, BIO extrakt z rozmarýnu (list), * DDD nestanovena

Doporučené dávkování (DDD): 2 želatinové tobolky denně s prvním jídlem 

Obsah: 180 tobolek

Výrobce: Mercola, USA

Kril olej od firmy Mercola je zpracován přímo na lodi, aby nedošlo k jeho oxidaci. Firma získala ocenění za ochranu životního prostředí díky udržitelnosti lovišť.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Nepodávejte, pokud jste alergičtí na mořské korýše a v případě, že máte problém se srážlivostí krve. Neužívejte spolu s léky proti srážlivosti krve. Na každém balení naleznete GPS souřadnice výlovu. Těhotné a kojící ženy by měly užívat pouze 450 mg DHA a EPA denně.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.