Novinka Tip Pro děti Efekt lupa
 

Micelizovaný olej z oregána pro děti od narození, těhotné i kojící

 

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi a kvasinkami.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 490 Kč
   
Kategorie Přírodní doplňky stravy
 
Rozpustný (micelizovaný) olej z divokého Oregana vhodný pro nejmenší děti, kojící a těhotné, starší osoby a domácí mazlíčky. Velmi rychlá vstřebatelnost, příjemnější chuť než u klasického oregána.
Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

 

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Výrobcem doporučené dávkování jsou 5 nebo více kapek denně pod jazyk, což se dá také nazvat tzv. prevenční dávkou. Pro specifiké vyšší dávkování je vhodné konzultovat kvalifikovanou osobu, která zná váš zdravotní stav. Smíchejte s jakoukoliv tekutinou typu voda, džus, smoothie a můžete přidat i do potravy pro miminka - mléko, sunar apod. My dáváme 5 kapek do 200 ml skleničky s čajem. Dáte-li méně tekutiny, půjde olej cítit.

Objem: 30 ml

Složení:

Výživové informace

1 Dávka: 5 kapek
Počet dávek v lahvičce: 173
Obsah v 1 dávce:
 
 
Patentovaná směs 100 mg Mycelizované divoké oregano, P73 

 

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií - bude to velmi štípat a pálit. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.