Tip Efekt lupa
 

Olej z jater Chiméry podivné 10 ml

 

Unikátní olej z jater pravěké ryby, která přežila do dnešních dnů, vhodný i pro děti od tří měsíců.

Dostupnost Skladem (1 ks)
780 Kč
   
Kategorie Přírodní doplňky stravy
 

"Tohle je naprostá pecka! Olej z jater pravěké ryby obsahuje více alkoglycerolů než játra žraloka. Jde o jeden z nejunikátnějších doplňků stravy, jaké známe."

Chyméra je primitivný ryba, která je na Zemi již více než 300 miliónů let. Olej z jejich jater byl po dlouhá staletí používán norskými Vikingy, kteří ho nazývali "Gold of the Ocean" - Zlato oceánu.

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D, alkoglyceroly a další v tucích rozpustné živiny. 

V čem je tento olej unikátní?

Olej z jater chiméry je unikátní v obsahu alkoglycerolů, kterých obsahuje více než játra žraloka. Alkylglycerol má vědecky prokázané účinky na podporu imunitního systému. V lidském organismus se vyskytuje např. v mateřském mléku, v játrech, slezině a kostní dřeni. Stimuluje bílé krvinky, makrofágy, krevní destičky a cytokiny. Alkylglycerol je látka, která poskytuje novorozenci životně důležitou ochranu proti infekcím do doby, kdy se plně vybuduje jejich vlastní imunitní systém.

Doporučené dávokování výrobcem:

Kojenci a malé děti (od 3 měsíců do 3 let): 1 až 2 kapky denně nebo dle potřeby smíchané s mateřským mlékem, umělým mlékem nebo jídlem. Vždy se poraďtě s lékářem nebo odborníkem.

Děti a citlivý jedinci: 1 až 5 kapek denně nebo dle potřeby s jídlem.

Dospělí: 4 až 10 kapek denně nebo dle potřeby s jídlem.

Intenzivní kůra: 10 až 12 kapek dvakrát denně po dobu 6 týdnů.

Obsah balení 10 ml - přibližně 230 kapek.

Výrobce: Rosita Ratfishoil, Norsko

Doplněk stravy

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.