Tip Pro děti Efekt lupa
 

Olej z tresčích jater ROSITA

 

Nejkvalitnější rybí olej na světovém trhu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 199 Kč
Kategorie Přírodní doplňky stravy
Položka byla vyprodána...
 

"Několik let jsme užívali olej z tresčích jater od jiné firmy, který jsme Vám také chtěli nabídnout. Při odborné konzultaci s odborníkem na výživové doplňky jsme však zjistili, že výrobky této firmy již nejsou kvalitní tak, jak bývaly. Doporučil nám firmu Rosita, která již dlouhá léta vyrábí nejkvalitnější rybí tuk na světovém trhu. S radostí Vám tedy nabízíme to nejlepší, co můžeme."

Rosita extra panenský raw olej z tresčích jater z divokých tresek obecných lovených udržitelně v nedotčených čistých Norských vodách.

„(Moje) ... analýza potvrdila, že extra panenský olej z tresčích jater z Rosita Natural Foods obsahoval všechny léčivé mastné kyseliny přírody (EPA a DHA) spolu s řadou přirozeně se vyskytujících mikroživin, jako jsou vitamín A a D. Zejména však, nebyly objeveny žádné kontaminanty životního prostředí ani syntetické aditiva ... Toto je jediná společnost na Zemi, o které vím, že nepoškozuje a nefalšuje své oleje z tresčích jater kvůli ziskům a pohodlí. A proto je to společnost, které věřím. “

Shane Ellison, "The People’s Chemist" - magistra organické chemie

Obsah: 150 ml

Doporučené dávkování: jedna čajová lžička denně (5 ml)

Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. 

Výrobce: Rosita Ratfishoil, Norsko

Doplněk stravy

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.