Probiotika pro miminka od tří měsíců

Dostupnost Skladem (2 ks)
751 Kč
Probiotika pro miminka od tří měsíců
Baby biotic
Pro děti

Baby Biotic jsou probiotika vyvinutá speciálně pro miminka od tří měsíců. Obsahují 3 kmeny živých bakterií, které se běžně vyskytují ve střevě zdravých kojenců. Bakteriální kultury jsou běžnou součástí střevní mikroflóry a napomáhají tak k udržení normálního stavu a funkce střeva a trávení. Kromě toho pomáhají miminkům ulevit od koliky či refluxu. Baby Biotic se navíc vyrábí ve formě prášku, díky čemuž je jeho možné jej užívat rozmíchané ve vodě či v mléce.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 dávce

RHP*

Inulín

N/A

Frukto - oligosacharidy (FOS)

N/A

Komplex 1,5 miliardy bakterií

N/A

Bifidobacterium animalis spp lactis

N/A

Lactobacillus rhamnosus

N/A

Bifidobacterium infantis

N/A

*RHP – Referenční hodnota příjmu

**N/A – není stanoveno

Poskytuje celkem 1,5 miliardy živých bakterií, které jsou zaručeny až do konce skladovatelnosti při správném skladování.

Objem: 30 g (prášek), skleněný obal

Dávkování:

3-6 měsíců - jedna třetina ze 3 ml čajové lžičky (1 gram)

6-9 měsíců - půl 3 ml čajové lžičky (1,5 gramu)

9-12 měsíců - dvě třetiny 3 ml čajové lžičky (2 gramy)

13 měsíců - 2 roky - jedna 3 ml čajová lžička (2,5 gramu)

Složení: Frukto-oligosacharidy (FOS), Inulin, Bifidobacterium animalis ssp lactis Lafti B94, Lactobacillus Rhamnosus GG AF, ​​Bifidobacterium infantis Rosell 33

Užívejte jednou denně jako doplněk stravy nebo podle doporučení lékaře. V akutních situacích lze dávku podávat dvakrát denně. Prášek lze zamíchat do malého množství jakékoli tekutiny.

Neobsahuje GMO, laktózu, pšenici, sóju, cukr, kvasnice, umělá barviva, ořechy, žádné živočišné složky (jako např. mléko, vejce, ryby, korýši, atd.)

Výrobce: Cytoplan Ltd., Velká Británie.

Upozornění: Doplněk stravy, není vhodný jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu, suchu a mimo přímé sluneční záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: