TRIME Dětská směs omega-3, vitamínů D3 a K2

Směs obsahující tři nejčastěji deficitních nutrientů nezbytných pro zdravý vývoj dětí.

Dostupnost Skladem (2 ks)
900 Kč
TRIME Dětská směs omega-3, vitamínů D3 a K2
SmesDHA
Tip Pro děti

Vitamin D přispívá k udržení zdravého imunitního systému, DHA zase činnosti mozku a normálního stavu zraku, vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Vitamín D3 extrahovaný z mořských řas

Produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu vitamínu D, cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek.

Rostlinné omega-3 bohaté na DHA

Kyselina dokosahexaenová (DHA) pochází z řasy Schizochytrium sp. šetrně pěstované v uzavřené kultivaci, která minimalizuje riziko znečištění těžkými kovy a jinými kontaminanty. DHA reprezentuje strukturální mastnou kyselinu nacházející se v lidském mozku, kůži a oční sítnici. DHA je nezbytná pro zajištění normálního vývoje nervové soustavy a podporuje správné fungování mozku, kognitivních funkcí, paměti a zraku.

Biologicky aktivní forma vitamínu K2

Přírodní vitamin K2 v bioaktivní formě K2-MK7 je získáván procesem přirozené fermentace geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto. Tato forma je pro organismus maximálně využitelná a přisuzují se jí biologické funkce spojené s podporou zdravých kostí a zubů.

Složení: olej z mikrořas [(Schizochytrium sp.), přírodní antioxidanty: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, rozmarýnový extrakt], cholekalciferol, menachinon-7

Balení: 43 ml v lahvičce s dávkovačem (60 denních dávek)

Dávkování: denní dávka (DD) odpovídá 2 stlačením pumpičky.
Dávkování dle věku dítěte:
Děti 1-8 let cca 250 mg DHA (1x DD).
Děti 8-14 let - 250-500 mg DHA (až 2x DD).
Děti starší 14 let - 500-750 mg DHA (až 3x DD).

Množství v dávce          (% denní dávky)
DHA              248 mg    (DD není stanovena)
Vitamín D3    10 μg       (200%)
Vitamín K2      5 μg       (6,67%)

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Po otevření ideálně skladujte v ledničce a spotřebujte do 3 měsíců.

Výrobce:
Trime s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Trime D3+K2
Tip
999 Kč

Vitamíny D3 a K2 v bio kokosovém MCT oleji.

4383