Přírodní aviváž pomeranč 750 ml

Přírodní aviváž s příjemnou svěží vůní pomeranče.

Dostupnost Skladem (5 ks)
119 Kč
Přírodní aviváž pomeranč 750 ml

Přírodní aviváž s příjemnou svěží vůní pomeranče. Bez syntetických vonných látek a konzervantů. Značka AlmaWin dbá na ekologii a kvalitu produktů. Ty disponují certifikáty Ecogarantie a Vegan Society. Aviváž je dermatologicky testována.

Aviváž s jemnou vůní éterických olejů v kombinaci s pomerančovými květy prádlo příjemně změkčí a zároveň mu dodá lehce sladkou vůni. Aviváž je vyrobena z čistě přírodních surovin, a proto je vhodná i pro citlivou pokožku. Základ aviváže tvoří rostlinné tenzidy, které přirozenou cestou prádlo zjemní, pomohou dokonale vymýt zbytky pracího prášku či gelu a zároveň Vám usnadní žehlení prádla. Zanechává prádlo hebké, měkké a načechrané.

Objem: 750 ml

Dávkování: Před použitím protřepejte. Balení 750 ml vydrží podle dávkování až na 25 pracích cyklů.

Intenzitu vůně si regulujete dávkováním výrobku (1 uzávěr = 30ml): jemná vůně - 1 uzávěr, střední vůně - 1 1/2 uzávěru, silná vůně - 2 uzávěry.

Aviváž není vhodná pro mikrovlákna a funkční oblečení.

Složení: >= 5 < 15 % kationtové povrchově aktivní látky, <5 % vonné látky (složení parfémového oleje z přírodních esenciálních olejů), limonen, linalool, citronellol.
Další složky: Voda, isopropanol, kyselina citronová.

99 % složek je přírodního původu.

Obsahuje limonen a linalool. Může způsobit alergické reakce.

Hodnota pH: 2,6 - 2,8

Výrobce: AlmaWin, Německo

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. V případě lékařského zákroku mějte přichystané balení a etiketu s označeními. Výrobek se nesmí dostat do rukou dětem. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Při požití ihned kontaktujte Informační centrum pro otravy nebo přivolejte lékařskou pomoc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Aviváž
od 49 Kč

Bio aviváž s příjemnou vůní lipového květu.

3635/100
Aviváž verbena
188 Kč

Bio aviváž s příjemnou svěží vůní.

3788
Aviváž levandule
119 Kč

Přírodní aviváž s příjemnou vůní levandule.

3790