Hojivé kloboučky Silverette na prsa - kus

Stříbrný klobouček na léčbu popraskaných a bolavých bradavek.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Zvolte variantu
780 Kč 890 Kč od 780 Kč
Hojivé kloboučky Silverette na prsa - kus
vyr 6 1kloboucek
Tip

Stříbrné kloboučky Silverette, které slouží k léčbě bolestivých a popraskaných prsních bradavek. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek. Kloboučky jsou přírodním prostředkem a součástí starobylé tradice léčby stříbrem. Stříbro bylo pro své antiseptické účinky vyhledáváno již ve starém Římě.

Léčivé kloboučky se nosí mezi kojeními. Léčba je zpravidla velmi rychlá, první úleva nastává do 24/48 hodin. Snadno se používají a jsou naprosto hygienické, čistí se jedlou sodou s vodou před prvním použitím a dále dle potřeby. Po použití stačí omýt vodou. Není potřeba používat krémy a masti (jiný způsob léčby je možný nasadit po rozestupu 24h, jinak by se mohla snížit účinnost stříbra). Nosí se v podprsence s prsními vložkami.

Velikosti XL velikost kloboučku má šířku 5 cm, výšku 1,6 cm a hodí se pro větší dvorec (než je 4,5 cm) a širší bradavku (širší než 1,5cm)

                normální velikost je pro menší dvorec, než je XL velikost

velikost

Účinnost tohoto zdravotnického prostředku je prokázána jeho používáním a testováním na porodních odděleních několika nemocnic a také doporučeními lékařů:

„Již léta pozoruji výhody stříbrných kloboučků během kojící periody a jejich efektivnost při řešení problémů s poraněními.“

Guaita RomanaVice president of the College Obstetrics, Padua, Italy


Návod k použití:

Před prvním použitím kloboučky vyčistěte. Vytvořte krém z vody a jedlé sody, důkladně rozetřete po povrchu kloboučků, poté je opláchněte vodou a vysušte. Po každém kojení, nakapte pár kapek mateřského mléka do kloboučků a přiložte na bradavky tak, aby kloboučky přilnuly a nesklouzávaly. Oblékněte si podprsenku i prsní vložky, aby kloboučky držely. Nechte působit do dalšího kojení, nebo tak dlouho, jak je vám příjemné. Před každým kojením kloboučky i bradavky opláchněte. Nepoužívejte žádné dezinfekční prostředky.
Kontraindikace: alergie na stříbro
Účinek stříbra:

„Lze vysledovat antiseptické aktivity derivátů stříbra, v podstatě až k iontu stříbra, který je schopen vysrážet bílkoviny bakteriální protoplazmy: Tento komplex stříbro-bílkovina nadále vykonává methyl zing reakci. Stříbro tvoří nerozpustné komplexy s deoxyribonukleovou (DNA) a ribonukleovou (RNA) kyselinou, což by mohlo vysvětlit jeho antibakteriální účinek.“William O. Foye „Principles of Chemical Parmaceutics“ Ed. Piccin 1980, str. 683

Výrobce: Tecnologia Ospedaliera srl, Via liguria 61 – 37060 Verona, Itálie

Balení obsahuje jeden kus kloboučku. Možno koupit i pár.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NJ Avatar autora | 3.8.2023
Klobouček je super věc na bolavé bradavky z kojení. Objednala jsem si vzhledem k ceně jen jeden, ale stačí - střídám strany vždy po kojení. Píše se úleva do 24 h, ale úleva se objeví už do pár hodin. Za mě jako doporučuji a nákupu nelituji.