Bylinné kapky do uší a na jazyk

Bylinné kapky do uší a také na jazyk z divokých bylin.

Dostupnost Skladem (3 ks)
829 Kč
Bylinné kapky do uší a na jazyk
ušní kapky
Od narození

Bylinné kapky z olivového oleje, černuchy seté, divoké šalvěje a bobkového listu, které se mohou užívat přímo do ucha, za ucho a také vnitřně, nejlépe pod jazyk. Jejich primární funkcí je podpora zdraví uší a prevence jejich bolestí z různých zdravotních příčin. Při podání na jazyk slouží jako doplněk stravy stimulující imunitní systém.

Dávkování: Kápněte jednu - dvě kapky do ucha a jednu - dvě kapky za ucho i několikrát denně, pokud je potřeba. Lze také podávat jednu až pět kapek vnitřně.

Složení: Vlastní směs extra panenského olivového oleje, za studena lisovaný česnekový olej a olej z černuchy seté, olej z divoké šalvěje a divokého bobkového listu.

Objem: 60 ml, 287 dávek

Výrobcem doporučená jedna dávka: 3 kapky. Počet dávek v celkovém objemu - 287.

Věková hranice není výrobcem stanovena.

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

Upozornění: Vždy se poraďte s pediatrem, pokud si nejste jistí o věku, kdy může dítě začít brát doplňky stravy. NAHS veškeré produkty určené dětem formuluje tak, aby neuškodily ani miminkům. Ovšem ta nejmenší miminka, která jsou kojena, dostávají tu nejlepší obranu z mateřského mléka, tudíž se o své zdraví musí starat především kojící matka. Tento produkt je pro kojící matku vhodný.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: