Kapky z černého bezu - Elderberry

Pro děti od jednoho roku na podporu imunity po celý rok.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Nedostupné u dodavatele
819 Kč
Kapky z černého bezu - Elderberry
Elderberry Medarek
Novinka Tip Pro děti

Eldeberry od špičkové značky North American Herb and Spice je za studena lisovaný a 100% raw extrakt z černého bezu. Díky způsobu zpracování v něm obsažené enzymy a všechny fytochemikálie zůstávají zcela neporušené. Černý bez je bohatý na biologickou energii ve formě slunečních fotonů.

Bezové kapky jsou špičkovým zdrojem účinných antioxidantů, které podporují imunitní a kardiovaskulární systém. Uvnitř kapek najdete nejkvalitnější bio černý bez spolu s čistým extraktem z horsky pěstovaného granátového jablka a ve vodě rozpustným extraktem ze skořice. Tyto koncentrované extrakty poskytují tolik potřebnou výživu a přirozenou sladkou chuť bez přidaného cukru.

Zatímco tepelným zpracováváním bylinných výtažků se fotony rozptylují, u produktů NAHS toto nehrozí právě díky jejich metodě studeného lisování.

Objem: 60 ml

Dávkování:  Děti 1 - 3 roky - čtvrt pipety. Děti od 3 let - půl pipety. Děti od 16 let a dospělí - celá pipeta jednou nebo několikrát denně dle osobní potřeby: určete si zda je to prevence nebo užívání při nemoci? Dle toho si upravte/ zvyšte svou dávku. Platí i pro mladší děti - dávky si upravte dle potřeby.

Složení: divoký černý bez, purifikovaná voda, granátové jablko, cejlonská skořice

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

Skladujte v suchu, temnu a ideálně při max. pokojové teplotě.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: