Dětské kozí kolostrum Betula

Dětské kozí kolostrum v tobolkách.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 590 Kč
Dětské kozí kolostrum Betula
Betula
Pro děti

Dětské kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další.

Kolostrum neboli mlezivo je první mléko, které vylučují těsně po porodu všechny samice savců. Pro tato mláďata je mlezivo, které získávají od svých matek v prvních hodinách po narození, nezbytně důležité pro jejich zdravý vývoj a plnohodnotný život. Mlezivo od kozí mámy je pro zdraví kůzlat nepostradatelné. Kolostrum proto výrobce odebírá až poté, co se narozená kůzlata mateřského mléka dosyta napijí. Dbá však na to, aby kolostrum odebrali do 24 hodin od porodu, kdy má nejvyšší možnou kvalitu.

Strava kozy je velmi rozmanitá, i proto se říká "mlsný jako koza". Neživí se jen pastvou ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.

Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

Obsah: 120 malých tobolek (15 g)

Složení: 100 % kozí kolostrum 125 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce. Vegetariánské tobolky jsou z hydroxypropylmethyl celulózy.

Doporučené dávkování: Děti 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 6 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

Výrobce: Betula Pendula, ČR

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Doporučujeme produkt skladovat v chladničce. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

CZ colostrum bezlaktozy powder spoon
Tip Od narození
560 Kč

Kravské (bovinní) colostrum bez laktózy v...

2128
Kefírové kolostrum
1 199 Kč

Evropské sušené kolostrum fermentované pomocí...

3498
CZ colostrum pro deti powder spoon
Tip Pro děti
od 490 Kč

Kravské (bovinní) colostrum s acerolou v prášku...

1651/30
Kozí kolostrum
Kozí kolostrum Betula
Skladem (3 ks)
1 550 Kč

Kozí kolostrum v tobolkách.

4188