Probiotika pro miminka v kapkách

Probiotika pro děti od tří měsíců s praktickým dávkovačem.

Dostupnost Skladem (3 ks)
449 Kč
Probiotika pro miminka v kapkách
1 Baby Drop 10 ml
Tip Pro děti
Přírodní probiotika pro děti od tří měsíců, batolata a malé děti s neutrální chutí a vůní s praktickým kapátkem. Výrobce garantuje 1 miliardy Bifidobacterium breve M-16V® v dávce. Probiotika podporují zažívací trakt a imunitní systém. Mají vlastnosti související také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain), což platí i pro děti. Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu, k poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
 
Jsou vhodná i pro těhotné a kojící maminky, vegany. Nenajdete v nich umělá sladidla, příchutě ani konzervanty.
 
Firma OPTIBAC je držitelem ceny Queen's Award for Enterprises - nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť. Jde o superprémiovou britskou značku specializovanou na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi. Ve Spojeném království je to nejdoporučovanější značka probiotik.

Objem: 10 ml na 30 dní
 
Dávkování: užívejte denně 0,3 ml (8 kapek—na kapátku vyznačeno ryskou), přidejte k mléku (umělé mléko nebo odsáté mateřské mléko) nebo k jídlu. Vyvarujte se přidávání do horkého mléka nebo potravin. Před použitím lahvičku protřepejte, oddělení tekutin je přirozené. Původní víčko zlikvidujte. Můžete podávat i přímo do úst, ale vždy přes plastovou lžičku. Po otevření spotřebujte do 30 dní. Balení obsahuje 30 dávek.
 
Výživové údaje:
 na 0,3 ml 
 Živé probiotické kultury Bifidobacterium breve M-16V® 
 20 mg
 Celkem KTJ - kolonie tvořící jednotky
 1 miliarda (1 x 109)
Složení: MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z rostlinného zdroje), živá kultura: Bifidobacterium breve M-16V®, emulgátor mono a diglyceridy mastných kyselin z rostlinného zdroje.
 
Je třeba probiotika Optibac Baby Drops dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Před otevřením není třeba probiotika Optibac Baby Drops dávat do lednice. Po otevření doporučujeme pro zachování optimálních vlastností probiotika Optibac Baby Drops v ledničce skladovat.
 
Výrobce: Optibac, Spojené království
 
Upozornění: Vhodné pro děti od 3 měsíců. Pokud dítě užívá jakékoli jiné léky, konzultujte užití s lékařem. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu do 25°C (v tom případě není nutné použít lednici), mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Kapátko po použití neomývejte.
 
 
 
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 18.5.2023
Dceři vyhovují.
4
VM Avatar autora | 9.4.2023
Měli jsme kvasinku. Začali jsme používat +zinkovou mast a po 20 dnech je po kvasince. Hodně jsme upravili jídelníček, nasadili dietu, upravili hygienu skrz ložiska. Určitě tento produkt pomohl, ale hlavní příčinu léčby tomu nepřisuzuji.
5
NK Avatar autora | 14.8.2022
Bojovali jsme s kvasinkou a stolici. Diky Medarkovi , zinkove masti a temto probiotikam je syn jiz v poradku! ????

Podobné produkty

Probiotika pro matku a dítě
Pro děti
Probiotika pro maminky a miminka
Nedostupné u dodavatele
699 Kč

Probiotika pro ženy v těhotenství, během kojení...

563
biocare baby infantis probiotika v prasku 60 g
Tip Od narození
939 Kč

Probiotika v prášku pro děti od narození.

2916
Probiotika banán Medarek
Pro děti
598 Kč

Probiotika v prášku s banánovou příchutí pro...

3333
Probiotika jahoda Medarek
Pro děti
598 Kč

Probiotika v prášku s jahodovou příchutí pro...

3334