Kapsle se sušenou černuchou setou, římským kmínem a sumakem

Doplněk stravy s obsahem divokých bylin pro lepší zažívání, očistu střev i rychlejší regeneraci organismu.

Dostupnost Skladem (2 ks)
699 Kč
Kapsle se sušenou černuchou setou, římským kmínem a sumakem
Black seed
Tip

Velmi zajímavý doplněk stravy s obsahem divokých bylin podporuje zažívání, očistu střev, regeneraci organismu např. po nemoci a stimuluje imunitní systém.

Složení a funkce jednotlivých bylin:

Black Seed Oil (Esenciální olej z extra panenského Egyptského kmínu, Černucha setá)

Olej z této byliny podporuje zdravé trávící ústrojí, imunitní systém a srdeční funkci. Může také podpořit celkové zdraví ledvin, hormonálního systému a pokožky díky obsaženému Vitaminu E, sterolům, sterolinům a vitálním kyselinám omega 3, 6, 9. Z mastných kyselin je obsažena kyselina myristová, kyselina palmitová, kyselina linolová a linolenová. Z vitamínů zde najdeme vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, kyselinu listovou. Obsahuje také vápník, železo, měď, zinek, hořčík, a fosfor.

Kmín černý (Esenciální olej a prášek z Šabreje kmínovitého nesprávně zvaného jako Římský kmín)

Šabrej kmínovitý (Cuminum cyminum) je ručně sbíraná divoce rostoucí bylina z Tureckých hor (stejně jako Černucha setá). Esenciální olej z kmínu je bohatý na vitamíny A a C, což z něj činí silný antioxidant. Obsahuje vzácné minerální prvky jako jsou bismut, zlato, iridium a platina, které společně podporují správnou buněčnou odezvu. Má pozitivní vliv na trávicí systém, zajišťuje zvýšený pohyb střev.

Prášek z Vinné révy

Přírodní zdroj kyseliny ellagové, která je známá svými anti-oxidačními vlastnosti, biologicky aktivního resveratrolu, různých polyfenolů, kalcia, hořčíku, mědi, železa a draslíku. Vinná réva je přírodním zdrojem stopového prvku železa a chromu trojmocného v biologicky dostupné formě. Chrom podporuje účinky inzulínu, čímž napomáhá vstřebávání cukru buňkami a udržování optimální hladiny cukru v krvi, což je přínosné jak pro diabetiky, tak pro zdravé lidi, protože organismus se rychleji regeneruje.

Prášek ze Škumpy sicilské (Sumak, též Sumah)

Toto koření podporuje obranyschopnost organismu, má antiseptické účinky, reguluje poměr tuku v těle, pomáhá urychlit metabolismus a rozklad nebezpečných tuků v těle. Podporuje trávení, odstraňuje žaludeční a střevní problémy, plynatost, upravuje stolici. Zajišťuje zdravé dýchací cesty, odstraňuje kašel, hleny, zánět krku a ústní dutiny.

Bez GMO.

Obsah: 90 kapslí (celulóza)

Dávkování: Užívejte 2 nebo více kapslí denně s jídlem.

Výživové údaje:

black seed plus výzivové info

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: