Třešňové žvýkací bonbóny s oregánem a černuchou pro děti

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné oleje - olej z oregána a z černuchy seté.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Nedostupné u dodavatele
819 Kč
Třešňové žvýkací bonbóny s oregánem a černuchou pro děti
Oregáno medvídci
Pro děti

Velmi funkční žvýkací měkké bonbóny ve tvaru medvídka obsahující dva úžasné oleje a kořen z yakonu. Produkt je vymyšlen tak, aby podporoval imunitní systém. Gumové bonbóny neobsahují žádný cukr a jsou vhodné i pro vegany. Doporučujeme je těm, kteří nesnesou oregáno v jeho tekuté formě. Oregáno je zde cítit velmi jemně, převažuje sladká chuť.

OLEJ Z ČERNUCHY SETÉ - podporuje normální činnost zažívacího a imunitního systému a srdeční funkce. Působí taktéž podpůrně na funkci ledvin, močového měchýře, jater i hormonálního systému. Díky obsahu vitamínu E, sterolů, sterolinů a omega 3, 6 a 9 kyselin přináší skvělé benefity také pro pleť.

OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasným stárnutím.

KOŘEN YAKONU - působí prebioticky a díky tomu má příznivě podporuje zažívací systém. Podporuje také normální činnost imunitního systému a normální hladinu krevního cukru. Je přirozeným zdrojem inulinu, fruktooligosacharidů a draslíku. Má příjemně nasládlou chuť, jedná se o přírodní sladidlo. Má však nulový glykemický index a díky tomu také napomáhá k udržení stabilní tělesné hmotnosti.

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Obsah: 60 bonbónů

Použití: Užívejte dva bonbóny denně. Spodní věková hranice není výrobcem stanovena, ale doporučujeme bonbónky až ve věku, kdy je dítě zvládne bezpečně rozkousat a nezadusit se.

Složení: směs oleje z černuchy seté a P73 oleje z divokého oregana, bio granulovaný nektar z kokosových květů, bio sirup z jakonu, bio jablečný pektin, bio kyselina citronová, bio koncentrát z třešní

Výrobce: North American Herb & Spice, USA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

orega cinn
Pro děti
829 Kč

Olej z divokého oregána ochucený o skořici.

1502
Oregawell
Pro děti
829 Kč

Oregánový olej je považován za nejsilnější...

1235
Gumídci z černuchy
829 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující olej z...

3516
Help Gut Frank
Tip Pro děti
590 Kč

Chuťově i složením velmi povedené žvýkací...

4639