Včelařství Horákovi a naše svatební minimedíky

Naši stálí zákazníci si jistě všimli jistého vývoje našeho rodinného podniku. Již jsme vypotřebovali poslední etikety se starým logem a dokončili tak konečně pozvolnou změnu názvu ze Včelařství Horákovi na Medarek. Změna má více důvodů a odráží vývoj naší značky, preference našich zákazníků i změny v našich životech. Už před časem nám bylo jasné, že dřívější Standův sen o rodinné včelařské farmě zřejmě neuskutečníme. Výroba kosmetiky a práce okolo e-shopu nás zaměstnávají čím dál více.

Taky jste určitě zaznamenali, že náš vlastní med už nějakou dobu nenabízíme. V létě se budeme stěhovat do hor a následujících několik měsíců se budeme věnovat hlavně dohlížení na stavbu domu. Na včelky tedy letos bohužel nebude čas.
Další změnou, která také souvisí s výše psaným, je zrušení výroby minimedíků – svatebních, vánočních, valentýnských i dárkových. Vše jsme předali spřátelenému včelařství našeho kamaráda, zkušeného včelaře Ládi Vrbinčíka, který Vám vyrobí medíky přesně takové, jaké bychom Vám vyrobili my a nevylučujeme, že se třeba před Vánoci zase neobjeví na našem e-shopu např. v oblíbených dárkových balíčcích.

Medarka jsme ale bez medu nechat nechtěli, tak jsme pro Vás postupně připravili několik druhů velmi zajímavých medů od nás i ze světa. Náš český med zastupuje med právě od Ládi Vrbinčíka. Láďa mívá v nabídce kromě jiného třeba i akátový či pohankový med. Určitě je doporučujeme vyzkoušet. Mezi zahraničními medy najdete např. izraelský med, francouzský med s mateří kašičkou nebo manukový med z Nového Zélandu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení