Oregánový olej pro děti v kapslích

Oregánový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi a kvasinkami.

 

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
829 Kč
Oregánový olej pro děti v kapslích
Oregawell
Pro děti

Kapsle pro děti z divokého oregana, kmínu, divoké šalvěje, zázvoru a skořice jsou opravdu unikátním doplňkem stravy s mnohými zdravotními benefity.

Oregánový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

V přírodním léčitelství se uvádí, že kmínový olej působí na organismus člověka antibakteriálně, lehce detoxikuje a je schopen pomoci při plísních i problémech s parazity. Dokáže pomoci při nadýmání, upravuje činnost zažívacích orgánů. Kmínový olej má schopnost posílit imunitní systém, což ocení zejména alergici. Studie ukazují, že olej zmírňuje alergické reakce až o 70%. Je vhodné jej používat i jako prevenci proti chřipce a jiným nemocem zasahujícím dýchací cesty.

Skořice má velmi podobné účinky hlavně co se týče zažívání, navíc podporuje zdraví srdce. Divoká šalvěj je přirozeným zdrojem vápníku, fosforu a hořčíku a zázvor posiluje imunitní systém.

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Obsahuje 60 kapslí. Věková hranice není výrobcem stanovena, doporučujeme pro děti od čtyř let.

Dávkování: 1 kapsli denně s jídlem. Dávkování lze navýšit dle potřeby.

Složení: Bázový extra panenský olivový olej, ve kterém se nachází směs olejů z divokého kmínu, divokého oregana, divoké šalvěje, zázvoru a skořice.

Výrobce: North American Herb & Spice, USA
POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií - bude to velmi štípat a pálit. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec. Vždy se poraďte s pediatrem, pokud si nejste jistí o věku, kdy může dítě začít brát doplňky stravy. Doplněk stravy vhodný i pro kojící maminku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Oregáno medvídci
Pro děti
819 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné...

2484