Sinu orega - Sprej do nosu s mořskou solí a výtažky z bylin

Nenávykový nosní sprej kombinující výjimečnou směs účinných esenciálních olejů oregána, šalvěje, bobkového listu a hřebíčku s roztokem purifikované vody a čisté mořské soli.

Dostupnost Skladem (3 ks)
455 Kč
Sinu orega - Sprej do nosu s mořskou solí a výtažky z bylin
nosní sprej
Tip Pro děti

Nosní sprej, který můžete bez obav používat několikrát denně, vhodný i pro děti, kojící ženy i alergiky. Sprej je velmi silný, dostane se až do zadních dutin nosu, proto je třeba se na to připravit. Výrobce doporučuje sprej pro děti od 10 let, ale pokud máte statečné dítě :D, můžete zkusit sprej i dříve. Z hlediska složení je sprej vhodný i pro malé děti.

Silný roztok mořské soli a purifikované pramenité vody, jeden z nejsilnějších na trhu, který obsahuje emulgované oleje z bylin divokého oregana, bobkového listu, šalvěje a hřebíčku. Efektivně čistí a zvlhčuje nosní sliznici - perfektně pomáhá i při pylových a jiných alergiích. Je bez alkoholu, konzervantů a chemických přísad - bezpečný na denní použití, nenávykový.

Objem: 30 ml

Návod k použití: Vsuňte trysku do nosu, k vnitřní straně membrány, a zlehka zmáčkněte. Ihned hluboce vdechněte, aby se roztok dostal co nejdál do nosních dutin. Zopakujte postup v druhé nosní dírce. Opakujte podle potřeby. Dočasné "štípání", "pálení" v nosu nebo kýchání po aplikaci je běžné. Je to způsobené roztokem soli a aromatických bylin, a není to nic škodlivého.

Složení: Pramenitá podzemní voda - purifikovaná báze pro roztok, EO divoké oregano P73, mořská sůl, EO pupen hřebíčku, EO šalvěj, EO bobkový list

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesmí se dostat do očí.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
VG Avatar autora | 25.2.2023
Mám dobrou zkušenost s Orega-Cinn pro děti a Oreganol Super strenght, nemoc jsme vždy zvládli velice rychle díky těmto produktům. Nicméně na to, kolik chvály slyším na SinuOrega na instagramu u různých influencerů, jak je člověk za 3 dny bez rýmy, tak tady mou rodinu bohužel zklamal, protože nezabral u nikoho a rýma trvala vždy více než týden. Je to síla, pálí jako čert pár vteřin, ale dá se to vydržet. Syn 3 roky to taky zvládl, ale menším dětem bych ho nedávala, max.naředěný třeba Vincentkou, jako to zkoušela kamarádka.