Sprej do krku nejen pro děti s oregánem

Sprej proti bolesti v krku s micelizovanými oleji z divokého oregana, skořice, rozmarýnu, černuchy seté, kasie a s extraktem z divoké třešně.

Dostupnost Skladem (3 ks)
819 Kč
Sprej do krku nejen pro děti s oregánem
Sprej oregano
Tip Pro děti

Naprosto přírodní sprej velmi účinně zklidní bolest v krku. Dobře chutná a je účinný i pro dospělé.
Oregánový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.
Kromě divokého oregana v micelizované formě sprej také obsahuje micelizovaný olej z rozmarýnu, micelizovaný olej z černuchy seté, hydrolát z divoké šalvěje, micelizovaný olej z kasie (Cinnamomum cassisa), pomerančový olej, jakonový sirup, výtažek z divoké třešně zvané chokecherry (Prunus tomentosa), výtažek z černého bezu a olej z máty peprné. Všechny přírodní složky dohromady skvěle pečují o Vaše bolavé hrdlo.

Jakonový sirup zde funguje jako sladidlo, které zároveň funguje jako skvělé prebiotikum pro střeva.

Složení: Purifikovaná voda, micelizovaný olej z divokého oregana, micelizovaný olej z rozmarýnu, micelizovaný olej z černuchy seté, hydrolát z divoké šalvěje, micelizovaný olej z kasie (Cinnamomum cassisa), pomerančový olej, jakonový sirup, výtažek z divoké třešně zvané chokecherry (Prunus tomentosa), výtažek z černého bezu, olej z máty peprné.
Použití: Stříkněte si do krku alespoň třikrát nebo podle potřeby.
Objem: 60 ml, počet dávek 100
Věková hranice není výrobcem stanovena.
Vždy se poraďte s pediatrem, pokud si nejste jistí o věku, kdy může díte začít brát doplňky stravy. NAHS veškeré produkty určené dětem formuluje tak, aby neuškodily ani miminkům. Tento produkt je vhodný i pro kojící maminku.

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Sprej do krku manuka
Novinka Tip Pro děti
439 Kč

Sprej do krku se sladkou chutí a výhradně...

3641