Arktický rybí olej pro děti s ovocnou příchutí - gumídci

Čistý arktický rybí olej s vitamínem D, DHA a EPA s ovocnou chutí v podobě chutných gumídků.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
569 Kč
Arktický rybí olej pro děti s ovocnou příchutí - gumídci
rybí olej arctic gumídci
Novinka Pro děti
Čistý arktický rybí olej s vitamínem D, DHA a EPA pro děti od tří let v podobě chutných ovocných gumídků. Divoce žijící tresky jsou loveny v Norském a Barentsově moři v nedotčené panenské vodě daleko od lodních tras. Díky nízké oxidaci je olej bez rybí pachuti, navíc je do něj přidána přírodní pomerančovo-jahodová příchuť. 
 

Nejvyšší čistota s respektem k přírodě

Čistý arktický MSC rybí olej je vyráběn z čerstvých odřezků filet divoké arktické tresky. Tyto ryby žijí v Barentsově moři, které leží mezi Novou Zemí, Špicberky a severním Norskem. Jde o jedny z nejčistších vod na světě, které se nedají bez nadsázky vůbec srovnat s plastovou polévkou v Pacifiku mezi Asií a Jižní Amerikou. Rybí olej Arctic Blue je testován na přítomnost více než 200 možných chemikálií, zejména těžkých kovů, PCB a dioxinů. V dalším kroku je olej pomocí pokročilých technologií očištěn. Výsledkem je extrémně čistý rybí olej vhodný pro malé děti i těhotné ženy.

Čistý rybí olej Arctic MSC se vyrábí podle GMP. Standard Good Manufacturing Practice je nejpřísnějším systémem zajišťování kvality doplňků stravy, který existuje. Velmi podrobně zaznamenává, jak a za jakých podmínek je produkt vyroben. Pure Arctic MSC Fish Oil nabízí exkluzivní čistotu a parametry, v testech nevykazuje žádné detekovatelné kadmium do 50 ppb (miliardtina celku) a žádnou detekovatelnou rtuť v testech do 10 ppb. To je až 10x pod norským lékařským standardem a Evropským lékopisem, které jako výrobci musíme ze zákona dodržovat.

Rybí olej je také pravidelně testován na 0,5 ppt bez zjištěných dioxinů nebo furanů. Norský lékařský standard a limity Evropského lékopisu jsou zde 2 ppt (miliardtina celku). Tyto nezávislé analýzy se realizují v renomovaných mezinárodních laboratořích za použití testovací metodologie kterou stanovila Světová zdravotnická organizace (WHO). Pure Arctic MSC Fish Oil nevykazuje žádné detekovatelné PCB (Polychlorované bifenyly) během testů do 0,5 ppt. Norský standardní lékařský limit pro PCB je 3 ppt.

Proč užívat doplňky stravy s DHA a EPA?
 
Nenasycené mastné kyseliny jsou pro správný vývoj Vašeho dítěte velmi důležité. V těle dítěte tvoří zhruba 40% mozku a zhruba 50% nervových membrán. Jejich nedostatek může způsobovat úzkost, ADHD, poruchy učení, špatné hojení ran, autoimunitní choroby a další zdravotní obtíže. Také u dospělých udržují tyto kyseliny dobrý stav očí, mozku, srdce a celkově oběhové soustavy.
 
Balení: 30 gumídků (51 gramů)
 
Dávkování: 1 želé denně během jídla nebo po jídle
 
Složení: rybí olej, voda, sladidla (xylitol, erythritol, steviol-glykosidy), želírující látka (rybí želatina), regulátor kyselosti (citrát sodný, kyselina jablečná), zahušťovadlo arabská guma, přírodní aroma, antioxidant (kyselina askorbová), barvivo (paprikový extrakt), vitamín D (cholekalciferol).
 
Výživové údaje:
 
Aktivní látky:
 v 1 želé (% RHP*)
 Rybí olej
 800 mg
     Omega-3 DHA
 250 mg
     Omega-3 EPA
 70 mg
 Vitamín D
 5 µg (100 %*)
*Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Po otevření uchovávejte v lednici do 7 °C a spotřebujte do 6 měsíců. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 
 Výrobce: arctic blue®, Nizozemí
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

rybí olej arctic blue kids
Novinka Tip Pro děti
479 Kč

Čistý arktický rybí olej s vitamínem D, DHA a...

4847
Krill
Tip
Super omega 3 z krillu
Skladem (3 ks)
od 499 Kč

Omega-3 původem z krillu žijícího kolem...

4260/60
omega oil
Pro děti
329 Kč

Organický BIO olej pro děti od jednoho roku s...

632