Micelizovaný olej z oregána

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi a kvasinkami.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 465 Kč
Micelizovaný olej z oregána
Oregano
Tip Od narození Pro děti

Rozpustný (micelizovaný) olej z divokého Oregana vhodný pro děti, kojící ženy, starší osoby a domácí mazlíčky. Těhotné ženy se musí poradit s lékařem. Velmi rychlá vstřebatelnost, příjemnější chuť než u klasického oregána.
Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.


účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Výrobcem doporučené dávkování jsou 5 nebo více kapek denně pod jazyk, což se dá také nazvat tzv. prevenční dávkou. Pro specifiké vyšší dávkování je vhodné konzultovat kvalifikovanou osobu, která zná váš zdravotní stav. Smíchejte s jakoukoliv tekutinou typu voda, džus, smoothie a můžete přidat i do potravy pro miminka - mléko, sunar apod.

"My dáváme 2 kapky do 200 ml skleničky s čajem. Dáte-li méně tekutiny, půjde olej cítit."

Objem: 30 ml

Složení:

1 Dávka: 5 kapek
Počet dávek v lahvičce: 173
Obsah v 1 dávce:
 
 
Patentovaná směs 100 mg Micelizované divoké oregano, P73

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií - bude to velmi štípat a pálit. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 28.2.2021
Používáme zatím krátce, ale jako budič imunity pro miminko s velmi nízkou imunitou (důvod ekzému) je skvělý. Opravdu během pár dnů je vidět zlepšení. Jen je aroma velmi silné a je třeba ho pro miminko něčím "přebít". Ale my máme oregano moc rádi :)

Podobné produkty

Oregáno zelení gumídci
Tip
819 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné...

2481
Ultra orega
Tip
1 465 Kč

Ultra silný oregánový extrakt s garantovaným...

3189
Gumídci z černuchy
819 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující olej z...

3516