Směs vitálních hub přispívající k udržení optimální tělesné váhy.

 

Dostupnost Skladem (3 ks)
690 Kč

Doplněk stravy sestavený podle tradiční čínské medicíny vhodný pro všechny, kteří si chtějí uchovat optimální tělesnou hmotnost.

Z pohledu čínské medicíny je nejčastější příčinou nadváhy oslabená Qi Sleziny. Systém Sleziny je zodpovědný za přeměnu potravy na Qi a krev, což je palivo pro náš organismus. Pokud je energie Sleziny slabá, probíhá přeměna nekvalitně a Slezina začne produkovat nadměrnou vlhkost. A vlhkost je to, čemu říkáme nadměrný tuk.

Tento doplněk stravy je určený k posílení Qi Sleziny, na podporu kvalitního trávení a k udržení si optimální tělesné hmotnosti. Lotos, pornatka a žabník odvádí z organismu Shi (vlhkost), kozinec a atraktylis razantně posílí Qi Sleziny, hloh a Maitake "nakopne" trávení, Cordyceps  posílí Yang Ledvin a tím i Qi Sleziny.

Pokud řešíte hubnutí, není samozřejmě vhodné spoléhat se pouze na bylinky a houby. Je třeba zapojit pravidelný pohyb a upravit svůj jídelníček.

Dávkování: Dospělí 2 - 6 kapslí denně (běžná dávka), 3 - 8 kapslí denně (zvýšená dávka, nutno poradit se s praktikem čínské medicíny). Výrobce doporučuje užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat. Kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem. 

Složení v 1 kapsli:

He Ye (lotos ořechonosý, Fol. Nelumbinis) - extrakt z listu 5:1 – 70 mg
Shan Zha (hloh peřenoklaný, Fruc. crataegi) – extrakt z plodu 5:1 – 70 mg
Ze Xie (žabník orientální, Rhiz. alismatis) – extrakt ze oddenku 5:1 – 70 mg
Fu Ling (pornatka kokosová, Skler. Poriae – extrakt ze sklerocia 5:1 – 70 mg
Huang Qi (kozinec blanitý, Rad. astragali) – extrakt z kořene 5:1 – 70 mg
Bai Zhu (atraktylis velkoúborový, Rhiz. atractylodis)– extrakt z oddenku 5:1 – 70 mg
Maitake (trsnatec lupenitý, Grifola frondosa) – extrakt z plodnice 5:1 – 50 mg
Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis)– extrakt z mycélia 5:1 – 30 mg
 
Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Obsah balení: 90 rostlinných kapslí

Výrobce: MycoMedica, ČR

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: