Novinka Efekt lupa
 

Olej z extraktu divokého oregána

 

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi a kvasinkami.

Dostupnost Skladem (1 ks)
599 Kč
   
Kategorie Přírodní doplňky stravy
 

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Použití: Výrobcem doporučené preventivní dávkování jsou 2-3 kapky denně pod jazyk. Pro vyšší dávkování je vhodné konzultovat kvalifikovanou osobu, která zná Váš zdravotní stav. Snažte se olej držet pod jazykem co nejdéle, dokud se přirozeně nerozpustí, poté polkněte. Oreganový olej je velmi účinný a jeho potence se ještě zvýší, když jej kápnete na lžičku s medem a polknete. Olej je hodně aromatický a může Vám zpočátku působit pocit podobný pálení v ústech. Tento pocit je krátkodobý a po čase přejde, protože si něj zvyknete. 

Složení: bio extra panenský olivový olej, olej z divokého oregana

Objem: 8 ml

Výrobce: North American Herb & Spice, USA

POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií - bude to velmi štípat a pálit. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.