Probiotika s brusinkami na močové cesty

Vysoce účinný komplex živin s brusinkami, ibiškem, vitamínem C a 10 miliardami klinicky zkoumaných živých bakterií Lactobacillus acidophilus na podporu zdraví močového systému.

Dostupnost Skladem (2 ks)
572 Kč
Probiotika s brusinkami na močové cesty

Cranberry Intensive brusinky na močové cesty v prášku jsou vhodným doplňkem stravy pro ženy, které trpí na infekce močových cest a to i opakovaně.

Optimální podporu zdraví zajišťují brusinky, které jsou bohatým zdrojem mikroživin, proantokyanidinů, d-manosy a kyseliny benzoové. Podporují tak imunitu a močový systém. Vitamin C se silnou antioxidační aktivitou může pomáhat při prevenci i samotné infekce močových cest. Komplex je navíc obohacen o extrakt z ibišku Ellirose™ a živé bakterie Lactobacillus acidophilus.

Účinné látky:

Účinná látka 

Obsah v 6 g

RHP*

Vitamin C

600 mg

750 % 

Extrakt z brusinek

3100 mg

N/A** 

Extrakt z ibišku

200 mg

N/A** 

Lactobacillus acidophilus (CUL-60 & CUL-21)

54 mg***

N/A**

*RHP – Referenční hodnota příjmu

**N/A – není stanoveno

*** *** Typická množství se mohou lišit. Při správném skladování poskytuje celkem 10 miliard živých bakterií

Vitamin C má mnoho pozitivních účinků na zdraví člověka. Velké množství vitamínu C zvyšuje kyselost moči, což může zpomalit růst bakterií na sliznici močových cest.

Brusnice mohou mít schopnost předcházet infekcím močových cest, což je způsobeno jejich jedinečným účinkem proti přilnutí bakterií na sliznici. Účinek proantokyanidinů jako hlavních účinných látek brusinky, přispívá k tomu, že se bakterie jednoduše vyplavují močí, a brání se tak například vzniku zánětu močového měchýře nebo ledvin.

Ibišek se v lidovém léčitelství používá jako diuretikum, k zesílení vylučování moči, čímž může přispívat k vyplavování bakterií.

Lactobacillus acidophilus - infekce močových cest jsou často způsobeny bakteriemi. Probiotika mohou být vhodná po léčbě zánětů antibiotiky a také jako prevence opakovaných zánětů močových cest.

Objem: 60 g prášek, skleněný obal

Dávkování: 2 zarovnané čajové lžičky (cca 6 gramů) zamíchat do vody a užít s jídlem nebo podle odborného návodu.

Složení: Brusnicový prášek (plod z duhu Vaccinium macrocarpon), sladidlo (xylitol), vitamin C (kyselina askorbová), extrakt z ibišku (květ ibišku z druhu Hibiscus sabdariffa jako ellirose™**), Lactobacillus acidophilus.

**ellirose je ochranná známka společnosti Naturex S.A.

Neobsahuje GMO, laktózu, pšenici, lepek, sóju, cukr, kvasnice, umělá barviva, ořechy, žádné živočišné složky

Výrobce: BioCare, Velká Británie

Upozornění: Nepřekračujte uvedený doporučený denní příjem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste pod lékařským dohledem, před použitím se poraďte s lékařem. Není vhodné užívat během plánovaného těhotenství, těhotenství nebo kojení. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte v chladu. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a teplu. Obsahuje sušidlo absorbující vlhkost. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: