Silné kosti - vápník a vitamín C

Vysoce vstřebatelný vápník s vitamínem C.

Dostupnost Skladem (1 ks)
600 Kč
Silné kosti - vápník a vitamín C

Vápník ve vysoce biologicky dostupné formě uhličitanu vápenatého obohacený o vitamín C z ovoce Camu camu. Vápník je minerál, který se v lidském těle vyskytuje hlavně v kostech a zubech. Vitamín C chrání buňky před oxidačním stresem, zlepšuje imunitu a přispívá k normálnímu fungování fyziologických procesů v organismu.

Účinné látky v jedné kapsli (užívají se tři):

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsli

RHP*

Vápník

268 mg

33,3%

Ovocný prášek Camu camu

z toho vitamin C

80 mg

 4 mg

N/A

5%

*RHP = referenční hodnota příjmu

Obsah: 120 kapslí

Dávkování: 3 tobolky denně spolu s jídlem zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Optimální je rozložit si dávku během dne.

Složení: Uhličitan vápenatý, potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal tobolky), prášek z ovoce camu camu (Myrciaria dubia, obsahuje 5 % vitaminu C).

Neobsahuje GMO, laktózu, pšenici, lepek, sóju, cukr, kvasnice, umělá barviva, ořechy, žádné živočišné složky (jako např. mléko, vejce, ryby, korýši, atd.).

Doplněk stravy. Vyrobeno v Německu, přirozeně vegan.

Produkty Naturtreu jsou: kompletně vegan a bez umělých přísad. Pečlivě vyrobeny v Německu. Kontrolovány nezávislými laboratořemi.

Výrobce: Zenkoh GmbH, Německo

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti a mladistvé. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na tmavém, chladném suchém místě, ne v koupelně (nepřekračujte 25 °C). Uchovávejte mimo dosah dětí. Při kombinaci s medikamenty se zeptejte svého lékaře nebo lékárníka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: