Tip Pro děti Efekt lupa
 

Vitamín D pro děti

 

Vitamín D v přírodní formě pro děti jednoho roku.

Dostupnost Skladem (3 ks)
249 Kč
   
Kategorie Přírodní doplňky stravy
 

Vitamín D je jeden z nejdůležitějších vitamínů po celý život člověka. Zásadně ovlivňuje imunitní systém a v našich klimatických podmínkách jej máme většinou v těle velmi málo.

Vitamín D považuji za nezbytné podávat v období od podzimu do léta (popř. slunečného jara).

Viridikid Viridian pochází z extraktu lišejníku, je na bázi slunečnicového oleje a je obohacený o přírodní pomerančový olej, díky kterému má příjemnou a lahodnou chuť. Jde o výbornou alternativu syntetickému vitamínu D běžně podávanému malým dětem.

Balení: 30 ml
 
Dávkování: pomocí kapátka přidejte 0,5 ml denně do jídla (na kapátku je ryska), pití (popřípadě přímo do úst), nebo dle doporučení lékaře.
 
Upozornění: Výrobek je z důvodu české legistlativy určen pro děti od 1 roku. Výrobce jej však doporučuje již pro děti od narození. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vhodné pro vegany. 
 
Složení v 0,5 ml: vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 400 IU, 10 µg (200 % DDD), na bázi slunečnicového oleje a přírodního pomerančového oleje.
% DDD - % doporučené denní dávky.
 
Výrobce: Viridian

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.