Gumové žvýkací bonbóny s oregánem a černuchou pro starší děti a dospělé

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné oleje - olej z oregána a z černuchy seté.

Dostupnost Skladem (3 ks)
829 Kč
Gumové žvýkací bonbóny s oregánem a černuchou pro starší děti a dospělé
Oregáno zelení gumídci
Tip

Velmi funkční žvýkací měkké bonbóny obsahující dva úžasné oleje a kořen z yakonu. Produkt je vymyšlen tak, aby podporoval imunitní systém. Gumové bonbóny neobsahují žádný cukr a jsou vhodné i pro vegany. Doporučujeme je těm, kteří nesnesou oregáno v jeho tekuté formě. Oregáno je zde také cítit, ale mnohem jemněji. Přesto bonbóny nebudou vhodné pro malé děti, které jsou zvyklé na sladké chutě.

OLEJ Z ČERNUCHY SETÉ - podporuje normální činnost zažívacího a imunitního systému a srdeční funkce. Působí taktéž podpůrně na funkci ledvin, močového měchýře, jater i hormonálního systému. Díky obsahu vitamínu E, sterolů, sterolinů a omega 3, 6 a 9 kyselin přináší skvělé benefity také pro pleť.

OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasným stárnutím.

KOŘEN YAKONU - působí prebioticky a díky tomu má příznivě podporuje zažívací systém. Podporuje také normální činnost imunitního systému a normální hladinu krevního cukru. Je přirozeným zdrojem inulinu, fruktooligosacharidů a draslíku. Má příjemně nasládlou chuť, jedná se o přírodní sladidlo. Má však nulový glykemický index a díky tomu také napomáhá k udržení stabilní tělesné hmotnosti.

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem.

Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Obsah: 60 bonbónů

Použití: Užívejte dva bonbóny denně.

Složení: bio granulovaný nektar z kokosových květů, bio sirup z jakonu, bio jablečný pektin, olej z černuchy seté, P73 olej z divokého oregana, bio kyselina citronová, koncentrát z hroznů odrůdy Concord

Výrobce: North American Herb & Spice, USA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Oregano
Tip Od narození Pro děti
1 519 Kč

Oreganový olej je považován za nejsilnější...

1226
Oregano
Tip
od 245 Kč

Oreganový olej je považován za nejsilnější...

1403/10
T Rex
Tip
1 139 Kč

Oreganový olej je považován za nejsilnější...

1214
Viridian Male
od 469 Kč

Oreganový olej je považován za nejsilnější...

1211/8 M
Ultra orega
Tip
1 519 Kč

Ultra silný oregánový extrakt s garantovaným...

3189
Gumídci z černuchy
829 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující olej z...

3516
Help Gut Frank
Tip Pro děti
590 Kč

Chuťově i složením velmi povedené žvýkací...

4639