Oregánový a skořicový olej pro děti

Olej z divokého oregána ochucený o skořici.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
829 Kč
Oregánový a skořicový olej pro děti
orega cinn
Pro děti
Olej z divokého Oregana vhodný pro děti. Mimo oregána obsahuje produkt také skořicový olej, výtažek z divoké maliny a sušené plody malin, sušenou červenou řepu. Pro dochucení byl zvolen sirup z kořene jakon a mochyně peruánské, které mají také pozitivní vliv na zdraví.

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

 

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem. Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Skořice podporuje správnou funkci metabolismu, maliny jsou doslova nabité kyselinou ellagovou a dalšími důležitými fytochemikáliemi, které jsou pro naše tělo velmi prospěšné. Kořen jakonu funguje jako zdravé sladidlo a mimo to pro naše střeva představuje skvělý zdroj prebiotik. Sušené plody mochyně jsou zdrojem sacharidů, vlákniny, bílkovin, vitaminu A, B1, B3, C, K, P - rutinu, beta- karotenu, minerálů draslíku, vápníku a sodíku.

Celkový počet dávek v balení: 120, objem 60 ml

Dávkování: 10 a více kapek dle potřeby. Užívejte buď samostatně pod jazyk, nebo smíchané s džusem, čajem či vodou.

Složení: Čistá pramenitá voda, jakonový sirup, sirup z mochyně peruánské, výtažek z divokého oregana, skořicový olej, výtažek z divokých malin, sušené maliny, sušená červená řepa.

Výrobce: North American Herb & Spice (NAHS), USA

Upozornění:  Vždy se poraďte s pediatrem, pokud si nejste jistí o věku, kdy může díte začít brát doplňky stravy.


5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 7.2.2024
Kvalitní kapky na imunitu
5
VG Avatar autora | 25.2.2023
Na tento produkt nedám dopustit. v roce 2021 syn 1,5r promarodil od zaří až do ledna, ted jsem od srpna 2022 začala dávat kapky denně, vždy, když se mi zdálo, že něco na něho leze, zvýšila jsem dávkování a byl fit, první rýma a kašel přišel až na konci prosince. Mě, když začalo bolet krku, nechala jsem několikrat rozpustit pod jazykem a bolest v krku přešla. Už objednávám potřetí a budu i nadále :)
5
VT Avatar autora | 13.2.2023
Máme určitě šesté balení oleje a pri pravidelném používání je to znát. Dcera je téměř pořád zdrava. Využila jsem i já, akutně, při bolesti zubu. Bolest se zmírnila, než jsem navštívila lékaře. Za nás skvělý produkt!

Podobné produkty

Oregáno medvídci
Pro děti
819 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné...

2484
Resp Immune
Tip Pro děti
od 699 Kč

Micelizovaná kombinace černuchy seté, oleje z...

3375/60