Oregánový a skořicový olej pro děti

Olej z divokého oregána ochucený o skořici.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
820 Kč
Oregánový a skořicový olej pro děti
orega cinn
Pro děti
Olej z divokého Oregana vhodný pro děti. Mimo oregána obsahuje produkt také skořicový olej, výtažek z divoké maliny a sušené plody malin, sušenou červenou řepu. Pro dochucení byl zvolen sirup z kořene jakon a mochyně peruánské, které mají také pozitivní vliv na zdraví.

Oreganový olej je považován za nejsilnější antibiotikum a antiseptikum na světě, které si účinně poradí s viry, bakteriemi, kvasinkami, parazity aj.

 

účinky etraktu z divokého oregana

Olej z divokého oregana rostoucího v nejvyšších a nejodlehlejších místech tureckých hor ve výšce více než 3 000 m n.m. vyráběn tradiční metodou lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Neředěný oreganový olej je velmi silný, proto musí být naředěn nosným olejem. Výrobce zaměstnává sběrače z místních vesnic a zároveň podporují omezený sběr z důvodu zachování místní flóry.

Skořice podporuje správnou funkci metabolismu, maliny jsou doslova nabité kyselinou ellagovou a dalšími důležitými fytochemikáliemi, které jsou pro naše tělo velmi prospěšné. Kořen jakonu funguje jako zdravé sladidlo a mimo to pro naše střeva představuje skvělý zdroj prebiotik. Sušené plody mochyně jsou zdrojem sacharidů, vlákniny, bílkovin, vitaminu A, B1, B3, C, K, P - rutinu, beta- karotenu, minerálů draslíku, vápníku a sodíku.

Složení: Čistá pramenitá voda, jakonový sirup, sirup z mochyně peruánské, výtažek z divokého oregana, skořicový olej, výtažek z divokých malin, sušené maliny, sušená červená řepa.

Dávkování: 10 a více kapek dle potřeby. Užívejte buď samostatně pod jazyk, nebo smíchané s džusem, čajem či vodou.

Celkový počet dávek v balení: 120, objem 60 ml

Spodní hranice není výrobcem určena. Vždy se poraďte s pediatrem pokud si nejste jistí o věku, kdy může díte začít brát doplňky stravy. NAHS veškeré produkty určené dětem formuluje tak, aby neuškodily ani miminkům. Ovšem ta nejmenší miminka, která jsou kojena, dostávají tu nejlepší obranu z mateřského mléka, tudíž se o své zdraví musí starat především kojící matka. Tento produkt je pro kojící matku vhodný.

Výrobce: North American Herb & Spice (NAHS), USA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Oregáno medvídci
Pro děti
789 Kč

Příjemné gumové bonbóny obsahující dva úžasné...

2484