Jak vznikly svatební medíky

Když jsme uvažovali čím obdarovat naše svatební hosty, napadlo nás hodně věcí, ale nic z toho se nám nezdálo dost originální. Malované skleničky s marmeládou aj. sice vypadají hezky, ale prostě se k nám nehodily, nemělo by to žádné pouto s námi.
A protože teprve naší svatbou mohlo opravdu, nebo chcete-li oficiálně, vzniknout pojmenování Včelařství Horákovi, vyloženě se nabízelo to takto svatebčanům oznámit. Jenomže dát každému klasickou sklenici medu (0,7 L, tedy kilo medu) by kromě jiného ani nevypadalo dobře a stejně jsme tolik medu neměli.

Tehdy nás napadlo udělat každému jen miniaturu medu i s etiketou. Takovou, co by se vešla do kapsy u saka. A svatební medíky, které nyní nabízíme i vám, byly na světě.

Od roku 2016, kdy jsme vyrobili první svatební medíky na přání snoubenců, jsme takto nepřímo obdarovali již několik tisíc svatebčanů. Díky kreativním nevěstám se naše nabídka rozšířila o svatební medíky s dřevěným srdíčkem, exklusivní medíky i větší medíky, které už se do kapsy od saka skoro nevejdou :).
Vždy nás potěší zpětná vazby od novomanželů o tom, jak si svatebčané pochvalovali originalitu dárku, či jak medíky vkusně doplnily svatební stoly. Inu, o tom se můžete přesvědčit na fotce :) .

Svatební stůl

Horákovi

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení