Jak vznikly svatební medíky

Když jsme uvažovali čím obdarovat naše svatební hosty, napadlo nás hodně věcí, ale nic z toho se nám nezdálo dost originální. Malované skleničky s marmeládou aj. sice vypadají hezky, ale prostě se k nám nehodily, nemělo by to žádné pouto s námi.
A protože teprve naší svatbou mohlo opravdu, nebo chcete-li oficiálně, vzniknout pojmenování Včelařství Horákovi, vyloženě se nabízelo to takto svatebčanům oznámit. Jenomže dát každému klasickou sklenici medu (0,7 L, tedy kilo medu) by kromě jiného ani nevypadalo dobře a stejně jsme tolik medu neměli.

Tehdy nás napadlo udělat každému jen miniaturu medu i s etiketou. Takovou, co by se vešla do kapsy u saka. A svatební medíky, které nyní nabízíme i vám, byly na světě.

Od roku 2016, kdy jsme vyrobili první svatební medíky na přání snoubenců, jsme takto nepřímo obdarovali již několik tisíc svatebčanů. Díky kreativním nevěstám se naše nabídka rozšířila o svatební medíky s dřevěným srdíčkem, exklusivní medíky i větší medíky, které už se do kapsy od saka skoro nevejdou :).
Vždy nás potěší zpětná vazby od novomanželů o tom, jak si svatebčané pochvalovali originalitu dárku, či jak medíky vkusně doplnily svatební stoly. Inu, o tom se můžete přesvědčit na fotce :) .

Svatební stůl

Horákovi