Kyselina kaprylová

Kyselina kaprylová v kombinaci s česnekem, výtažkem z oregana, grapefruitovým jadérkem a výtažkem ze zeleného čaje

Dostupnost Skladem (3 ks)
442 Kč
Kyselina kaprylová
Kyselina kaprylová
Tip
Doplněk stravy obsahuje látky příznivě působící na trávení - zejména kyselinu kaprylovou v kombinaci s česnekem, výtažkem z oregana, výtažkem z grapefruitových jadérek a s výtažkem ze zeleného čaje.
 
Ve zdravém trávicím traktu se střevní mikroflóra skládá z vyváženého množství prospěšných bakterií a jiných mikrobů. Tuto rovnováhu snadno naruší špatné stravovací návyky, nedostatek výživy, životní styl, stres, onemocnění nebo léky. Za těchto podmínek může dojít k nerovnováze střevní mikroflóry (bakterií v trávicím traktu), například k přemnožení kvasinek Candida albicans.

Účinné látky:

Účinná látka Obsah v 1 kapsli RHP (Referenční hodnota příjmu )
Kyselina kaprylová 150 mg N/A*
Česnekový prášek 70 mg N/A*
4:1 extrakt z oregana (ekvivalent k 40 mg celého oregana) 10 mg N/A*
Extrakt z grapefruitových jadérek 10 mg N/A*
Extrakt ze zeleného čaje 5 mg N/A*

**N/A – není stanoveno

Kyselina kaprylová je přírodní mastná kyselina se středně dlouhým řetězcem a dlouhodobým tradičním využitím. Tuto kyselinu můžeme nalézt v kokosovém oleji. Kyselina kaprylová pomáhá optimalizovat střevní mikroflóru. Používá se jako doplněk při protikvasinkové dietě.

Česnek má mnohostranné využití a dlouholetou historii tradičního používání coby přírodní potraviny a byliny. Je znám svými antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky, za které vděčí látce alicin. Česnek podporuje vylučování žaludečních šťáv a napomáhá dobrému trávení.

Oregano je další osvědčená a tradičně používaná bylina. Vyznačuje se antimikrobiálním, protiplísňovým a antioxidačním působením.

Extrakt z grapefruitových jadérek má širokospektrální účinky, především pomáhá při kvasinkových a plísňových infekcích.

Zelený čaj je přírodním zdrojem katechinů. Katechiny jsou flavonoidy, které mají protizánětlivé a antioxidační účinky. Zelený čaj pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v těle, čistí ucpané cévy, a tím umožňuje lepší průtok krve. Zelený čaj podporuje i spalování energie.

Tento doplněk stravy doporučujeme užívat v kombinaci s probiotiky.

Objem: 60 kapslí

Dávkování: Užívejte 1–2 tobolky denně (ráno a v poledne, půl hodiny před jídlem), nebo podle doporučení lékaře.

Složení: Kaprylát hořečnatý (kyselina kaprylová), rostlinná celulóza (obal tobolky), česnekový prášek, extrakt z oregana, extrakt z grapefruitových jadérek, extrakt ze zeleného čaje.

Neobsahuje GMO, laktózu, pšenici, lepek, sóju, cukr, kvasnice, umělá barviva, ořechy, žádné živočišné složky

Výrobce: BioCare, Velká Británie

Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, pouze na doporučení lékaře. Nevhodné pro osoby s ulcerózní kolitidou nebo zánětlivým onemocněním střev. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném suchém místě a chraňte před přímým slunečním zářením. Obal zkompostujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: