Probiotika při cholesterolu

Probiotika vhodná pro užívání při vysokém cholesterolu.

Dostupnost Skladem (2 ks)
559 Kč
Probiotika při cholesterolu

Produkt je speciálně určený pro podporu při vysoké hladině cholesterolu. Obsahuje tři kmeny probiotik - Lactobacillus plantarum, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus plantarum, kyselinu alfa-linolenovou a vitamín B1. Všechny tyto složky společným působením podporují stabilizaci hladiny cholesterolu. Lze užívat společně s léky na snížení cholesterolu nebo statiny. Garance 1,2 miliard KTJ v každém sáčku.

Probiotika mají vlastnosti související také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain), což platí i pro děti. Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu, k poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
 
Vhodné pro veganky i osoby alergické na lepek. Nenajdete v nich umělá sladidla ani konzervanty. 
 
Balení: 30 sáčků x 4,95 g
 
Dávkování: berte 1 sáček denně, nejlépe se snídaní. Sáček je možno vysypat přímo do úst nebo nasypat obsah do sklenice s vodou a ihned vypít. Vhodné užívat denně alespoň po dobu 3 měsíců.

 Výživové údaje:
 na 1 sáček (4,5 g)
 Živé probiotické kultury 
 50 mg
   z toho Lactobacillus plantarum CECT7527
 16,67 mg
   z toho Lactobacillus plantarum CECT7528
 16,67 mg
   z toho Lactobacillus plantarum CECT7529
 16,67 mg
 Celkem KTJ - kolonie tvořící jednotky
 1,2 miliardy (1,2 x 109)
 Kyselina alfa-linolenová (ALA)
 300 mg
 Vitamín B1
 0,22 mg (20 % RHP*)
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů
 
Složení v 1 vegetariánské kapsli: sorbitol, kukuřičná vláknina, kyselina alfa-linolenová (ALA), sladidlo xylitol, protispékavá látka bio rýžová vláknina, živé kultury: Lactobacillus plantarum CECT7527, Lactobacillus plantarum CECT7528, Lactobacillus plantarum CECT7529, vanilkové aroma, vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid).

Je třeba probiotika dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Před otevřením není třeba tato probiotika dávat do lednice.
 
Výrobce: Optibac, Spojené království
 
Upozornění: Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící konzultujte užití s lékařem. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Nadměrné užití může mít laxativní účinek. Skladujte v suchu a chladu do 25°C, mimo dosah dětí.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: